листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание


Javen Povik Konfekcija (1).pdf

Објавено на: 28.05.2020 14:06:36
Документ БР.: DOC_10109-77/2020
Урнек: Јавен повик за собрание