листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

ИЗМЕНИ ВО ОРГАНИ НА УПРАВУВАЊЕ


T7.pdf

Објавено на: 29.05.2020 08:20:49
Документ БР.: DOC_12285-28/2020
Урнек: Измени во органи на управување