листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:


ТТК Банка - оставка на Тито Беличанец 29.5.2020.pdf

Објавено на: 29.05.2020 14:15:06
Документ БР.: DOC_12285-29/2020
Урнек: Измени во органи на управување