листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

КОНСОЛИДИРАН ГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ ЗА РАБОТЕЊЕТО НА ДРУШТВАТА ТД МАКОШПЕД АД СКОПЈЕ И МАКОШПЕД ТРАНС ДООЕЛ СКОПЈЕ ЗА 2019 ГОДИНА


3_3_Консолидиран годишен извештај за работење.pdf

Објавено на: 29.05.2020 15:33:59
Документ БР.: DOC_10191-417/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации