листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2020f


Консолидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2020f.xlsx

Објавено на: 29.05.2020 15:42:34
Документ БР.: DOC_12294-119/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.