листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех 01.01.-31.03.2020 година


Неревидиран консолидиран биланс на успех 01.01.- 31.03.2020.xlsx

Објавено на: 29.05.2020 15:55:51
Документ БР.: DOC_12294-120/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.