листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување кон консолидираниот биланс на успех за периодот 01.01.-31.03.2020 


Објаснување кон консолидираниот биланс на успех 31.03.2020.docx

Објавено на: 29.05.2020 15:57:00
Документ БР.: DOC_10191-418/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации