листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание на акционери


Javen povik.pdf
Godisna smetka 2019.pdf
Годишен извештај за 2019.pdf
Revizorski izvestaj 2019.pdf

Објавено на: 01.06.2020 09:00:22
Документ БР.: DOC_10109-90/2020
Урнек: Јавен повик за собрание