листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлуки за акционерско собрание


Predlog odluki.pdf

Објавено на: 01.06.2020 09:00:26
Документ БР.: DOC_13285-115/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери