листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Во прилог го достауваме Јавниот повик за Годишно собрание на Градски Трговски Центар А.Д. Скопје


Oglas sobranie. 2020 doc избор.doc

Објавено на: 01.06.2020 09:33:53
Документ БР.: DOC_10109-92/2020
Урнек: Јавен повик за собрание