листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлука за Собрание на акционери - 02.07.2020 година.


Предлог-Одлука за именување член на Надзорен одбор.pdf

Објавено на: 01.06.2020 09:33:31
Документ БР.: DOC_13285-116/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери