листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлука за одобрување на зделка со заинтересирана страна


Предлог Одлука заинтересирана страна.pdf

Објавено на: 04.06.2020 15:30:58
Документ БР.: DOC_13285-128/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери