листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

                                                Согласно Глава 6 од Правилникот за котација го објавуваме 

                                                    -дополнуванјето на Јавниот повик


ОБЈАВА за Дополнување на дневниот ред на Годишното Собрание.docx

Објавено на: 09.06.2020 08:39:10
Документ БР.: DOC_10109-98/2020
Урнек: Јавен повик за собрание