листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за Собрание на акционери на БИМ а.д. Свети Николе  за 22.07.2020 година.


Предлог одлуки за Собрание на акционери.pdf

Објавено на: 10.06.2020 09:34:57
Документ БР.: DOC_13285-131/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери