листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик до акционерите


1. Јавен повик 2020.pdf

Објавено на: 12.06.2020 09:02:50
Документ БР.: DOC_10109-101/2020
Урнек: Јавен повик за собрание