листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Во прилог го доставуваме Ревизорскиот извештај за 2019 година


Ревизорски 2019 ГТЦ-min.pdf

Објавено на: 18.06.2020 09:17:50
Документ БР.: DOC_12304-57/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи