листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание


1. Јавен повик 2020 - 2.pdf

Објавено на: 24.06.2020 09:07:45
Документ БР.: DOC_10109-109/2020
Урнек: Јавен повик за собрание