листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од собрание на Друштвото за производство на облека и конфекција Герас Цунев АД Струмица


odluki Geras Konfekcija 2019.pdf

Објавено на: 30.06.2020 14:10:37
Документ БР.: DOC_12283-87/2020
Урнек: Други одлуки од собрание