листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Финансиски  план за 2020 година


План за 2020.xlsx

Објавено на: 30.06.2020 14:11:12
Документ БР.: DOC_10191-448/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации