листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Одлуки за избор на 2 нови члена на Надзорен одбор на Аутомакедонија АД Скопје


Одлука за одобрување на работата на НО и избор на нов член 2020.pdf
Одлука за избор на член на НО 2020.pdf

Објавено на: 30.06.2020 15:05:30
Документ БР.: DOC_10191-449/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации