листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Голема зделка:

Известување за голема зделка


Izvestuvanje za golema zdelka Automakedonija AD.pdf
Одлука за голема зделка со одлука од ХАЛК БАНК 2020.pdf

Објавено на: 30.06.2020 15:26:15
Документ БР.: DOC_26452-4/2020
Урнек: Голема зделка