листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на Факом АД Скопје за период 01.01-30.06.2020 год.


6 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2020.xlsx

Објавено на: 22.07.2020 14:55:42
Документ БР.: DOC_26441-0/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.