листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

povik za sobranie


javen povik za sobranie.pdf

Објавено на: 29.07.2020 09:32:35
Документ БР.: DOC_10109-115/2020
Урнек: Јавен повик за собрание