листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повика за собрание


Javen povik Akcionersko sobranie.PDF

Објавено на: 06.08.2020 14:14:17
Документ БР.: DOC_10109-117/2020
Урнек: Јавен повик за собрание