листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Централна кооперативна банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот 1.1.-30.6.2020 година


CKB finansiski izveshtai 30 6 2020.xls

Објавено на: 14.08.2020 16:30:43
Документ БР.: DOC_26441-46/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.