листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.20

 


MAKOTEKS AD 30 06 2020.xlsx

Објавено на: 24.08.2020 14:42:24
Документ БР.: DOC_26441-75/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.