листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидирани полугодишни извештаи за МАКОТЕКС АД Скопје за период од 01.01 до 30.06.20

 


Obrazlozenie za berza 01.01-30.06.2020.doc

Објавено на: 24.08.2020 14:42:29
Документ БР.: DOC_10191-549/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации