листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани, консолидирани Финансиски извештаи за периодот 01.01.2020-30.06.2020 година.


FI_ADING_30_06_2020_KONSOLIDIRANI_.xls

Објавено на: 25.08.2020 09:24:02
Документ БР.: DOC_26441-78/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.