листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за настанатите значајни промени во неревидираните, консолидираните Финансиски извештаи за периодот 01.01.2020-30.06.2020 година.


DS ADING_Obrazlozhenie konsolidiran_30.06.2020.pdf

Објавено на: 25.08.2020 09:24:07
Документ БР.: DOC_10191-551/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации