листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

soglasno glava 6 od pravilnikot za kotacii go objavime slednava pred odluka


Одлука - Продажба на недвижен имот соп. на друштвото.docx

Објавено на: 26.08.2020 14:45:17
Документ БР.: DOC_13285-157/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери