листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултатите 01.01.-30.06.2020


Образложение кон резултатите ЖАС АД Скопје-01.01.2020-30.06.2020.doc

Објавено на: 27.08.2020 14:11:42
Документ БР.: DOC_10191-569/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации