листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар за остварените резултати на банката за период јануари-јуни 2020


2020 јуни коментар за остварените резултати Oхридска Банка АД .doc

Објавено на: 27.08.2020 15:57:02
Документ БР.: DOC_10191-570/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации