листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи јуни 2020


Банки полугодишни годишни извештаи OB.xls

Објавено на: 27.08.2020 15:56:58
Документ БР.: DOC_26441-101/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.