листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.2020


funkcija 6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци 30.06.20.xls

Објавено на: 31.08.2020 15:48:33
Документ БР.: DOC_26441-122/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.