листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резулта од неревидирани полугодишни финансиски извештаи


Obrazlozenie kon rezultatite Popova Kula izvestai 30.06.2020.pdf

Објавено на: 31.08.2020 09:23:13
Документ БР.: DOC_10191-571/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации