листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Фин.изв. 01,01,-30,06,2020


6 Мес. извест.2020- природа на трошоци.xls

Објавено на: 31.08.2020 14:10:25
Документ БР.: DOC_26441-110/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.