листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидирани финансиски извештаи 01.01.2020-30.06.2020


Консолидирани финансиски извештаи 01 01 2020-30 06 2020 (3).xls

Објавено на: 31.08.2020 14:39:44
Документ БР.: DOC_26441-116/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.