листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финансиски извештаи 01 01 2019-30 06 2020


Образложение кон финансиски извештаи 01 01 2019-30 06 2020.pdf

Објавено на: 31.08.2020 14:39:49
Документ БР.: DOC_10191-584/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации