листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2020г.


Неревидирани финансиски извештаи 30.06.2020.xlsx

Објавено на: 31.08.2020 14:34:05
Документ БР.: DOC_26441-114/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.