листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување кон финансиските извештаи за периодот 01.01.-30.06.2020 г.


Објаснување кон финансиските извештаи 30.06.2020.docx

Објавено на: 31.08.2020 14:34:09
Документ БР.: DOC_10191-582/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации