листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ,НЕКОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 01.01.-30.06.2020


01.01-30.06.2020.xlsx

Објавено на: 31.08.2020 15:43:21
Документ БР.: DOC_26441-121/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.