листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

VI ISPRAKAM IZVESTAJ ZA KONFEKACIJA


004.jpg

Објавено на: 31.08.2020 15:43:02
Документ БР.: DOC_10191-587/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации