листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

T.1.1.Finansii - YTD Dekemvri 19 vs. BP vs. 18


T.1.1.Finansii - YTD Dekemvri 19 vs. BP vs. 18.pdf

Објавено на: 04.09.2020 14:10:25
Документ БР.: DOC_13285-171/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери