листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

ZAPISNIK GODISNO SOBRANIE


ZAPISNIK GODISNO SOBRANIE.pdf

Објавено на: 04.09.2020 14:10:25
Документ БР.: DOC_13285-172/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери