листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери


Јавен повик за свикување на Собрание на акционери.pdf

Објавено на: 04.09.2020 15:39:41
Документ БР.: DOC_10109-129/2020
Урнек: Јавен повик за собрание