листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Материјали за собрание на акционери


Записник од 45. седница на Собрание на акционери .pdf
Предлог - одлука за избор на друштво за ревизија.pdf
Предлог- одлука за отпочнување на постапка за присоединување .pdf

Објавено на: 04.09.2020 15:39:47
Документ БР.: DOC_13285-174/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери