листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Повик за учество на Собрание на Друштвото 16.10.2020


1. Повик за учество на Собрание на Друштвото (2020).doc

Објавено на: 15.09.2020 08:28:01
Документ БР.: DOC_10109-130/2020
Урнек: Јавен повик за собрание