листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлука за Собрание на акционери на ЗК Пелагонија ад Битола -19.10.2020

 


Предлог одлука за одобрување продажба на удел.docx

Објавено на: 18.09.2020 14:08:58
Документ БР.: DOC_13285-176/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери