листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание на акционери 2020 - ревидиран дневен ред 


РЕВИДИРАН ЈАВЕН ПОВИК за Собрание 2020.doc

Објавено на: 18.09.2020 14:09:03
Документ БР.: DOC_10109-132/2020
Урнек: Јавен повик за собрание