листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

PREDLOG KANDIDATI ZA NO


PREDLOG KANDIDATI ZA NO.pdf

Објавено на: 22.09.2020 14:14:07
Документ БР.: DOC_13285-177/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери